O nás

Kto sme…

Naše hodnoty…

Best4dance je krajčírska firma s jedinečnou a komplexnou ponukou pre umelcov a umelecké produkcie. V srdci Európy, s lokálnou výrobou, vlastným technologickým zázemím, modernou dieľňou a profesionálným tímom spolupracovníkov prinášame originálnu výrobu pod vlastnou značkou best4dance a custom-made produkciu podľa požiadaviek klienta.
  • Vyrábame, predávame a požičiavame odevy a obuv pre tanečníkov, hudobníkov, hercov a umelcov.
  • Zabezpečujeme výrobu pre firmy pod ich vlastnou značkou. Ponúkame kusovú ale aj sériovú výrobu.
  • Naše služby sú určené pre veľkoodberateľov ale aj jednotlivcov. Pôsobíme v tuzemsku ale aj zahraničí.
Všetko, čo v best4dance vyrobíme je výsledkom našej práce, našich skúsenosti a knowhow. Vytvárame originály, nešijeme na sklad ale vždy na mieru na základe požiadaviek klienta. Nerobíme dealerov textilným firmám z Azie, ponúkame výhradne naše vlastné výrobky. Nekopírujeme strihy iných, veríme vo vlastný kreatívny potenciál a opierame sa o naše silné technologické know-how. Vieme, ako divadlo fuguje, preto požiadavkám našich zákazníkov rozumieme a hovoríme spoločnou rečou. Zvolili sme si ťažšiu cestu, kráčame však po nej ľahkým krokom. Sme krajčírsky full servis s najkomplexnejšou ponukou na trhu, čo znamená zodpovednosť ale zároveň nezávislosť, pretože nad celým dodávateľským reťazcom a procesom výroby máme plnú kontrolu.

Čo pre vás vieme urobiť…

Spôsob, akým pracujeme…

Máme vlastný tím skúsených profesionálov, plne vybavenú dieľňu a strojovú nezávislosť. Šijeme z materiálov, ktoré spĺňajú európske normy na textil. V spolupráci s certifikovanou farbiarňou dokážeme vyhotoviť materiál v požadovanom farebnom odtieni. Máme prístup k širokému spektru odevných znalostí a overených postupov v textilnej výrobe. V prípade, že chcete priniesť na trh vlastný rad oblečenia, ušijeme ho pre vás a opatríme potlačou, etiketou a logom vašej firmy. V Best4dance máme tiež vlastný rad tanečného oblečenia pre rôzne tanečné smery. Priniesli sme na trh jedinečné riešenie fraku, ktorý je špeciálne určený pre javiskové použitie. Venujeme sa výrobe kostýmov na zakázku pre rôzne umelecké produkcie a dodávateľsky zabezpečujeme scénickú obuv rôzneho charakteru pre scénické využitie. Okrem výroby ponúkame aj služby požičovne kostýmov a frakov. Povedzte nám vašu ideu a my ju pre vás ušijeme. Nie sme iba dieľňa, sme oveľa viac. Navrhneme pre vás také riešenie, ktoré bude najefektívnejšie z hľadiska výroby a minimalizujeme tak vaše náklady.

Našu výrobu udržujeme nekompromisne lokálnu, vyrábame kvalitne a pomaly… Ano, čítate správne. Pomaly nie v zmysle dodacích lehôt ale zodpovedným a fair-play prístupom ku klientovi. Nešijeme veci tak, aby boli rýchloobrátkové, s krátkou dobou životnosti a v lepšom prípade po jednej sezóne (v horšom prípade uprostred šnúry predstavení) určené na odpis. Robíme veci poctivo, ako sa odjakživa v srdci Európy toto remeslo robilo. V best4dance šijeme takým spôsobom, aby produkcia našej dielne zostala kvalitná a funkčná dlhý čas. Napríklad, aby nohavice, ktoré sú určené na tancovanie, skutočne skutočne umožnili tanečníkovi pohyb, vydržali záťaž a mali vhodne zvolený materiál. Divadelné kostýmy realizujeme takým spôsobom, aby vydržali nešetrné zaobchádzanie v garderóbe, časté pranie, rýchle prevleky. Ak si ich totiž necháte ušiť neodborne a nezodpovedne, je treba ich dodatočne opravovať alebo ušiť nové, čo je niekedy nemožné, kvôli chýbajúcim financiám, času a rozhodne je to spojené so veľkými komplikáciami.