Kostýmy

Dokonalá postava by bez dokonalého kostýmu neexistovala

Pri realizácií výroby kostýmu uvažujeme vždy v súvislostiach. K požiadavkám pristupujeme flexibilne, kostým vypracujeme podľa vášho zadania alebo pripravíme vlastné riešenie ktoré s vami prekonzultujeme. Zabezpečujeme výrobu akéhokoľvek druhu javiskového kostýmu, od klasického baletného kostýmu až po kreatívne kostýmy pre potreby rôznych show produkcií, cirkusov či filmov.

  • Pre divadlo, balet, cirkus, operu, film či iné vystúpenia vám radi zastrešíme celú výrobu kostýmov. Ku kostým ponúkame aj výrobu drobných rekvizít bez ktorých sa na javisku nezaobídete.
  • Kostýmy a drobné rekvizity radi vyrobíme aj pre jednotlivcov na vaše individuálne potreby.
  • Špecializujeme sa na spracovanie elastických materiálov, ktoré sú nosným materiálom používaným pre tanečné a baletné divadlá.
  • U nás nájdete tanečné a baletné kostýmy, kostýmy pre divadelné predstavenia, pre rôzne druhy pohybového divadla, moderný cirkus, tanečné alebo akrobatické show.
Vieme ako to funguje v praxi
Naše strojové a personálne zázemie nám umožňuje pracovať na širokej palete javiskových kostýmov. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti elastických odevov ktorých spracovanie si vyžaduje špecializované strojové vybavenie, prevádzku a personál.Vieme, ako divadlo funguje, poznáme jeho systém práce a s veľkým rešpektom plníme termíny. Zaujíma nás, do akého prostredia je kostým určený, aká bude jeho záťaž, požadovaná životnosť, pohyblivosť, skladovanie, rýchlosť doby na prezliekanie, požiadavky garderóby, možnosti údržby a pod. Disponujeme vlastným materiálovým skladom a tímom pre kreatívne návrhy a práce.