Tanečné oblečenie

Tanečné a baletné oblečenie

Best4stage prináša na trh vlastnú kolekciu profe­sionálneho tanečného oblečenia, ktorá rešpektuje vysoké nároky súčasnej tanečnej generácie.

  • Tanečníkom ponúkame široký výber moderných strihových riešení. Pozrite si našu galériu tanečného a baletného oblečenia pre všetkých ktorý sa venujú tancu profesionálne ale aj amatérsky.
  • Tanečným a baletným školám, umeleckým súborom prinášame kompletnú ponuku tanečného oblečenia pre deti a dospelých. Našu ponuku vám prispôsobíme na mieru. Táto služba je zaujímavá nielen svojou cenou, ale tiež možnosťami ako napríklad individuálna potlač logom školy, všitá etiketa s logom alebo menovkou študen­ta, oblečenie vo farbách školy.

Kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám predstavíme možnosti spolupráce.

Latinsko-americké a štandardné tance

Spoločenské tance milujeme všetci. Niekto prepadne noblesnému kúzlu štandardných tancov, iného pohltí živočíšna energia latinskoamerických tancov. Jednou z vecí, ktorá oba svety spája sú presne definované pravidlá a to sa týka aj nárokov na tanečné oblečenie.

  • Pre jednotlivcov ponúkame na výber rôzne strihy a štýly oblečenia na spoločenské tance. Nájdete u nás Dámske a pánske kostýmy na latino tance a štandardné tance.
  • Pre Tanečné súbory a skupiny ponúkame výrobu oblečenia na mieru a podľa vášho zadania.
  • Oblečenie na spoločenské tance podlieha prísne stanovenej etikete, má svoje výrobné a strihové parametre a netoleruje štýlové alebo kvalitatívne nedostatky.
  • Naša výroba nie je sériová, každý kus je vyrábaný na mieru zákazníkovi. Vieme preto zabezpečiť aj neštandardné veľkosti, materiály, farby alebo špeciálne strihy. K zákazníkovým požiadavkám pristupujeme individuálne, nie však na úkor konečnej ceny.

Kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám predstavíme možnosti spolupráce.

[/su_list]