Divadlo

Umelecké scény, operné a operetné festivaly, tanečné divadlo

Best4stage je umelecká krajčírska dielňa, ktorá spolupracuje s umeleckými inštitúciami ako dodávateľ javiskových kostýmov, scénických masiek, rekvizít a obuvi. Divadelné prostredie dobre poznáme, máme skúsenosti so špecifickými požiadavkami, ktoré musí spĺňať kvalitný kostým. Ku každej zakázke pristupujeme individuálne podľa vášho zadania a možností rozpočtu klienta a dodržiavame termíny dodania.

  • Ponúkame vám nielen naše výrobné kapacity ale aj našu odbornosť a skúsenosti. Vaše návrhy nielen ušijeme, ale dokážeme vám pomôcť aj s návrhom dizajnu, vypracujeme pre vás technológiu strihu, navrhneme vhodné materiály a vhodný technologický postup.
  • Ponúkame vám kompletné služby, okrem kostýmov, sa zaoberáme aj dodaním na mieru vyrábanej scénickej obuvi a zhotovovaním javiskových rekvizít a masiek. Špecializujeme sa na spracovanie elastických materiálov, ktoré sú nosným materiálom používaným pre tanečné a baletné divadlá.
  • Špecializujeme sa na spracovanie elastických materiálov, ktoré sú nosným materiálom používaným pre tanečné a baletné divadlá.

Kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám predstavíme možnosti spolupráce a zašleme nacenenie vašej produkcie.

Viac o kostýmovej výrobe…
Viac o výrobe rekvizít a masiek…
Viac o výrobe scénickej obuvi…